Dookoła świata w 80 bajek

Dookoła świata w 80 bajek - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Dookoła świata w 80 bajek.pdf
ISBN
2486406366204

OPIS

W tym obszernym, wysmakowanym graficznie zbiorze miłośnicy bajek znajdą najbardziej znane opowieści ludowe i legendy z pięciu kontynentów. Tradycyjne podania, początkowo przekazywane z ust do ust, później zapisane, wzbogacane i upiększane przez wiele pokoleń bajarzy,zachwycą czytelników bogactwem tematów i motywów, a opisane w nich historie pozwolą im lepiej zrozumieć zwyczaje innych narodów.

Bajka może być też pisana prozą. Bohaterami są najczęściej zwierzęta zachowujące się jak ludzie.

Tradycyjne podania, początkowo przekazywane z ust do ust, później zapisane, wzbogacane i upiększane przez wiele pokoleń bajarzy,zachwycą czytelników bogactwem tematów i ... W tym obszernym, wysmakowanym graficznie zbiorze miłośnicy bajek znajdą najbardziej znane opowieści ludowe i legendy z pięciu kontynentów. Tradycyjne podania, początkowo przekazywane z ust do ust, później zapisane, wzbogacane i upiększane przez wiele pokoleń bajarzy, ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI