Dookoła świata w 80 bajek

Dookoła świata w 80 bajek - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,29 MB
NAZWA PLIKU
Dookoła świata w 80 bajek.pdf
ISBN
3714091967787

OPIS

W tym obszernym, wysmakowanym graficznie zbiorze miłośnicy bajek znajdą najbardziej znane opowieści ludowe i legendy z pięciu kontynentów. Tradycyjne podania, początkowo przekazywane z ust do ust, później zapisane, wzbogacane i upiększane przez wiele pokoleń bajarzy,zachwycą czytelników bogactwem tematów i motywów, a opisane w nich historie pozwolą im lepiej zrozumieć zwyczaje innych narodów.

Londyński dżentelmen wiodący samotne, monotonne i uporządkowane życie założył się z kolegami z ekskluzywnego klubu o to, że w osiemdziesiąt dni objedzie świat dookoła. W czasach, gdy żył wielki powieściopisarz Juliusz Verne, autor wspaniałej książki "w 80 dni dookoła świata", okrążenie kuli ziemskiej w takim czasie stanowiło nie lada wyzwanie. Dziś, dwa wieki później, korzystając z nowoczesnych środków transportu, jesteśmy w stanie pokonać ów dystans w mniej niż 80 godzin. Baśniowa Kawiarenka to kawiarnia, teatr i księgarnia, prowadzona przez aktorów.

Dziś, dwa wieki później, korzystając z nowoczesnych środków transportu, jesteśmy w stanie pokonać ów dystans w mniej niż 80 godzin. Baśniowa Kawiarenka to kawiarnia, teatr i księgarnia, prowadzona przez aktorów. Jedyne takie miejsce w Polsce, Stworzone specjalnie dla Twojego dziecka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI