Czytam sam. Rower Pani Klary. Historyjka i zagadki

Czytam sam. Rower Pani Klary. Historyjka i zagadki - Roberta Zilio | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Zilio
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Czytam sam. Rower Pani Klary. Historyjka i zagadki.pdf
ISBN
1219609262578

OPIS

Książeczki przeznaczone dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Poza ciekawą historyjką, napisaną w tradycyjny sposób, młody czytelnik pozna też zasady, jakimi rządzą się komiksy. Na końcu z każdej książek czeka na rozwiązanie ciekawe zadanie odwołujące się do treści opowiadania.Małe wielkie przygody każdego dnia!W serii m.in.:Rower Pani Klary, Kto się boi ciemności?, Nawiedzony zamek, Dziadek trenerem, Pomocnicy taty, Miłośnicy rocka.

Poza ciekawą historyjką, napisaną w tradycyjny sposób, młody czytelnik pozna też zasady, jakimi rządzą się komiksy. Czytam sam Rower Pani Klary Historyjka i zagadki już od 4,01 zł - od 4,01 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Pozostałe języki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Sprawdź niskie ceny i kup Czytam sam.

Olesiejuk ... €1.66 - Książeczki przeznaczone dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Poza ciekawą historyjką, napisaną w tradycyjny sposób, młody czytelnik pozna też zasady, jakimi rządzą się ko Rower Pani Klary, Czytam sam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI