Akwarela dla początkujących

Akwarela dla początkujących - Jennifer Sanderson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Sanderson
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
Akwarela dla początkujących.pdf
ISBN
2240189470219

OPIS

W tym pięknie wydanym zestawie znajdziesz książkę z wszechstronnym i wyczerpującym wprowadzeniem do malarstwa akwarelowego. Dowiesz się, jakie przybory i materiały powinieneś zgromadzić, by opanować podstawowe techniki posługiwania się farbami wodnymi.Dzięki przedstawionym tu poradom i informacjom zaczniesz tworzyć zwiewne krajobrazy, delikatne portrety i wspaniałe martwe natury.Obudź w sobie artystę i zacznij czerpać radość z malowania akwarelami!W zestawie: książka, 4 farby wodne, 2 pędzle

12 efektów specjalnych AKWARELAMI to kolejny film z serii o technice akwareli dla osób początkujących, które możecie wykorzystać w swoich pracach. Czekają na Ciebie film z instruktażem, a także darmowy szablon do pobrania i wydrukowania. Dla studentów - dla artystów.

Mark i Mary Willenbrink. 0,0 / 10 0 ocen 0 opinii .

POWIĄZANE KSIĄŻKI