Zestaw aktywizujący Moja mała książka Straż pożarna. Czytaj, baw się i ucz

Zestaw aktywizujący Moja mała książka Straż pożarna. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw aktywizujący Moja mała książka Straż pożarna. Czytaj, baw się i ucz.pdf
ISBN
9336011507802

OPIS

Witaj w remizie strażackiej!Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę strażaków,3 drewniane pojazdy strażackie ,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm,PudełkoPrzeczytaj książeczkę i stwórz własną remizę. Zestaw zapewni małym strażakom wspaniałą zabawę!

50 zachwycających stylizacji praca zbiorowa zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne. Zobacz powieści i opowiadania podobne do OLESIEJUK Studio mody.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Witaj w remizie strażackiej! Zestaw aktywizujący zawiera: 64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę strażaków, 3 drewniane pojazdy strażackie , Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka, 16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm, Pudełko Przeczytaj książeczkę i stwórz własną remizę. Zestaw zapewni małym strażakom wspaniałą zabawę! Kup straż pożarna w kategorii Książki dla dzieci taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI