Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz

Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,45 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz.pdf
ISBN
6439390519884

OPIS

Witaj na budowie!Dźwigi, spychacze i wywrotki ciężko pracują na placu budowy. Potrzebna im będzie twoja pomoc, aby powstała zaprojektowana budowla.Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę na budowie,2 drewniane pojazdy,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm,PudełkoPrzeczytaj książeczkę i stwórz własny plac budowy - złóż planszę i ustaw na niej figurki robotników, maszyny oraz pojazdy. Zestaw zapewni małym budowniczym wspaniałą zabawę!

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest program lojalnościowy „czytam więcej z czytam.pl" generujący dodatkowe rabaty. Klienci regularnie zamawiający książki w naszej księgarni internetowej robią to taniej! Księgarnia internetowa Czytam.pl - zapraszamy do zakupów. w internetowym sklepie Empik.com.

Akcesoria techniczne. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI