Naprawdę zdrowe jedzenie

Naprawdę zdrowe jedzenie - Natasha Corrett | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasha Corrett
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Naprawdę zdrowe jedzenie.pdf
ISBN
1027790366799

OPIS

Dzięki tej lifestyle’owej książce dowiesz się, jak można odżywiać się w sposób alkaliczny. Poznasz przepisy na potrawy przyrządzane zgodnie z holistycznym podejściem do życia. Towarzyszą im zdjęcia, na których widok od razu zaczyna się odczuwać chęć skosztowania wszystkich tych pysznych dań. Zdrowe odżywianie nie jest trudne… przeczytaj tę książkę i zacznij działać!

Czego tak naprawdę jesteśmy głodni? Między tym co jemy, a tym co wiemy są jeszcze emocje. Złość, radość, zmęczenie, pragnienie… każda zmiana może powodować chęć wyciągnięcia ręki w kierunku jedzenia.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Naprawdę wartościowe jedzenie nie powinno opierać się na egzotycznych składnikach, sprowadzanych z dalekich krajów. Żeby jeść zdrowo, nie potrzebujemy nasion chia i oleju kokosowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI