Ilustrowana historia świata

Ilustrowana historia świata - Neil Morris | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neil Morris
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowana historia świata.pdf
ISBN
9509840815126

OPIS

Książka w niezwykle sugestywny sposób przedstawia historię naszego globu, od Wielkiego Wybuchu do początków XXI wieku. Czytelnik znajdzie tu bogate dzieje nie tylko Europy czy Ameryki, lecz także Azji i Afryki. Całość została wzbogacona mapami poszczególnych regionów świata, diagramami tematycznymi i ponad 2000 starannie dobranych ilustracji, które przybliżają ważne wydarzenia – także w sztuce – przełomowe wynalazki, a przede wszystkim ludzi działających w poszczególnych epokach.

Olesiejuk - wydawca książek dla dzieci i nastolatków, poradników, encyklopedii i leksykonów. W ofercie: obrazkowe książeczki ... Ilustrowana historia świata ukazuje drogi, którymi kroczyła ludzkość- od czasów, kiedy miliony lat temu przodkowie człowieka pojawili się w tropikalnych lasach Afryki, aż do dnia dzisiejszego.

Nie jest to kronika ważniejszych wydarzeń w różnych krajach, historia powszechna nie da się bowiem sprowadzić do sumy dziejów ... Sprawdź niskie ceny i kup Ilustrowana historia świata w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Ilustrowana historia świata (John Malam). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zapraszam do zakupu pełnej kompletnej serii Ilustrowana HISTORIA ŚWIATA wydawnictwa Larousse/Hachette w liczbie 70-tomów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI