Zestaw aktywizujący Moja mała książkaZOO. Czytaj, baw się i ucz

Zestaw aktywizujący Moja mała książkaZOO. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw aktywizujący Moja mała książkaZOO. Czytaj, baw się i ucz.pdf
ISBN
6407097246813

OPIS

Witaj w ZOO!Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje zwierzęta w zoo,4 drewniane figurki zwierząt ,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm do wykorzystania jako ZOO,PudełkoPrzeczytaj książeczkę i stwórz własne zoo. Zestaw zapewni małym miłośnikom zwierząt wspaniałą zabawę!

Pseudonim. Tytuł ... Witaj w ZOO! Zestaw aktywizujący zawiera: • 64-stronicową książeczkę, która opisuje zwierzęta w zoo, • 4 drewniane figurki zwierząt , • elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka, • 16 części tworzących p... ZOO.

Czytaj, baw się i ucz praca zbiorowa Witaj na stacji kolejowej! Zestaw aktywizujący zawiera: 64-stronicową książeczkę, która opisuje wydarzenia na stacji kolejowej, Drewniany pociąg , Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka, Zestaw aktywizujący zawiera: 64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę na budowie, 2 drewniane p Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl [OUTLET] Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI