Zagadki umysłu

Zagadki umysłu - Clive Gifford | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clive Gifford
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Zagadki umysłu.pdf
ISBN
3971146206140

OPIS

Czy możesz zaufać swojemu umysłowi? Lektura tej publikacji pomoże ci odpowiedzieć na to pytanie i z pewnością zawróci ci w głowie! Dzięki książce poznasz niesamowite fakty dotyczące myślenia, odczuwania i pamięci. Sprawdź swoją percepcję i swój okres skupienia uwagi, rozwiązując podchwytliwe zagadki, staw czoła swoim lękom, poznaj fobie i naucz się mnóstwa niezwykłych sztuczek umysłowych.

Mental) - serial medyczny wyprodukowany przez Fox Telecolombia, emitowany latem 2009 roku w stacji telewizyjnej Fox.Premierowy odcinek dla widowni amerykańskiej wyemitowano 26 maja 2009 roku; premiera światowa odbyła się 2 czerwca 2009. Fox Television Studios zamówiło wyprodukowanie trzynastu odcinków serialu; był on kręcony w Bogocie (). PUŁAPKI UMYSŁU Skąd się biorą iluzje i jak oszukać własny mózg Szachraj i oszust s.

W związku z obchodami Światowego Tygodnia Mózgu ćwicz spostrzegawczość i zadbaj o odpowiedni relaks dla Twojego mózgu. Proponujemy zestawy ćwiczeń na koncentrację i spostrzegawczość oraz karty pracy, które odprężą i wyciszą Twój umysł. Krótkie zagadki, które dadzą do myślenia i dzieciom, i rodzicom! Wspólne rozwiązywanie zagadek i logicznych łamigłówek to rozwijająca i wesoła zabawa dla całej rodziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI