Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem

Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem - dr Mike Goldsmith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr Mike Goldsmith
WYMIAR
11,5 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem.pdf
ISBN
6744285920000

OPIS

Jeśli chcesz kupić hot doga albo zdążyć na umówione spotkanie z przyjaciółmi, musisz znać się na liczbach.Sprawdź, czy poradzisz sobie z liczbowymi łamigłówkami, logicznymi zagadkami, puzzlami geometrycznymi i zabawnymi ćwiczeniami interaktywnymi, które pobudzą twoje szare komórki.Dowiedz się, jak działa twój niesamowity mózg, i poznaj największe matematyczne umysły w historii – od greckich geeków, takich jak Archimedes, po wsławionych podczas II wojny światowej łamaczy szyfrów, na czele z Alanem Turingiem.Zdaj się na liczby i obudź w sobie geniusza – to twój mózg, więc go rozruszaj!

Bardzo sympatyczny chłopak - to co go wyróżniało to, że był urodzonym, matematycznym geniuszem. Strona główna. Kosmos.

Jason Padgett, sprzedawca mebli z miasta Tacoma w USA, został brutalnie pobity przez dwóch mężczyzn po tym, jak wyszedł z baru karaoke. Gdy wyzdrowiał okazało się... Był geniuszem matematycznym, ojcem komputerów i człowiekiem, który odczarował nazistowską Enigmę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI