Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem

Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem - dr Mike Goldsmith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr Mike Goldsmith
WYMIAR
10,35 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem.pdf
ISBN
2353364335794

OPIS

Jeśli chcesz kupić hot doga albo zdążyć na umówione spotkanie z przyjaciółmi, musisz znać się na liczbach.Sprawdź, czy poradzisz sobie z liczbowymi łamigłówkami, logicznymi zagadkami, puzzlami geometrycznymi i zabawnymi ćwiczeniami interaktywnymi, które pobudzą twoje szare komórki.Dowiedz się, jak działa twój niesamowity mózg, i poznaj największe matematyczne umysły w historii – od greckich geeków, takich jak Archimedes, po wsławionych podczas II wojny światowej łamaczy szyfrów, na czele z Alanem Turingiem.Zdaj się na liczby i obudź w sobie geniusza – to twój mózg, więc go rozruszaj!

» Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem. Cześć! Jesteś na COOL TV i w dzisiejszym odcinku proponuję Ci kolejną porcję zagadek i łamigłówek dla trenowania mózgu. Ćwicz mózg razem z COOL TV! Blokuj UID.

Zdaj się na liczby i obudź w sobie geniusza - to twój mózg, więc go rozruszaj! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h. Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem - Mike Goldsmith - opis książki: Jeśli chcesz kupić hot doga albo zdążyć na umówione spotkanie z przyjaciółmi, musisz znać się na liczbach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI