Zrób to sam. Straż pożarna

Zrób to sam. Straż pożarna - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,18 MB
NAZWA PLIKU
Zrób to sam. Straż pożarna.pdf
ISBN
5720798674651

OPIS

Ten wyjątkowy zestaw to wymarzony prezent dla najmłodszych, którzy chcą zostać strażakami. Znajdą w nim: książkę z interesującymi informacjami, figurki strażaków, modele wozu strażackiego i śmigłowca gaśniczego do samodzielnego złożenia oraz rozkładaną drogę z budynkiem straży pożarnej – wszystko, czego potrzeba, by zacząć wspaniałą zabawę!

Znajdą w nim: książkę z interesującymi informacjami, figurki strażaków, modele wozu strażackiego i śmigłowca gaśniczego do samodzielnego złożenia oraz rozkładaną drogę z budynkiem straży pożarnej wszystko, czego potrzeba, by zacząć wspaniałą zabawę! Straż pożarna z klocków zrób to sam 51 części 1:14. Producent: Lean Toys.

Znajdą w nim: książkę z interesującymi informacjami, figurki strażaków, modele wozu strażackiego i śmigłowca gaśniczego do samodzielnego... - ISBN: 978-83-2746-549-8 Straż pożarna - praca zbiorowa Ten wyjątkowy zestaw to wymarzony prezent dla najmłodszych, którzy chcą zostać strażakami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI