Sportfood

Sportfood - Cinzia Trenchi | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cinzia Trenchi
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Sportfood.pdf
ISBN
2093479881142

OPIS

Ta książka została pomyślana jako przewodnik dla wszystkich, którzy kochają aktywność fizyczną i szukają równowagi pomiędzy sportem a odżywianiem. Podane przepisy proponują delikatną równowagę pomiędzy zdrowiem, smakiem i fantazją. Zalecenia dotyczące składników odnoszą się przede wszystkim do wartości pokarmowych, ponieważ to one odróżniają zdrowe jedzenie od niezdrowego.Przepisy ilustrowane są fotografiami oraz informacjami na temat produktów spożywczych i najzdrowszych metod przyrządzania danej potrawy, tak by jednocześnie pięknie i fantazyjnie prezentowała się na stole.

Opis i specyfikacja; Opinie; Rekomendacje; Opis i specyfikacja; Opinie; Ostatnio oglądane ... Sportfood stanowi zbiór przepisów na posiłki dla osób prowadzących aktywny styl życia. Tytuł: Sportfood: Autor: Cinzia Trenchi: Ilość stron: 160: Wydawnictwo: Olesiejuk: Rok wydania: 2017: Od teorii do praktyki.

78,00 zł Netto: 74,29 zł Sportfood. nr kat.: 1359143 RabatoMania! Do -99%! RabatoMania! Do -99%! RabatoMania!-25% na drugi produkt lub -45% na trzeci produkt lub -75% na czwarty produkt lub -99% na piąty produkt! Szczegóły promocji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI