Potencjał pamięci

Potencjał pamięci - dr Pascale Michelon | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr Pascale Michelon
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Potencjał pamięci.pdf
ISBN
1172693539472

OPIS

Pełen prostych, lecz niezwykle pomysłowych ćwiczeń, poradnik POTENCJAŁ PAMIĘCI to program, który bawi i wciąga, a jednocześnie pomaga doskonalić pamięć, wystrzegać się chwilowych luk we wspomnieniach i rozwijać ogólny potencjał umysłowy.Poradnik oferuje szeroki wybór sprawdzonych technik, które pomagają zapamiętywać listy, daty urodzin i imiona oraz twarze, a także proste strategie zapobiegające zapominaniu.Zawiera testy na dzień dobry/do widzenia, dzięki którym czytelnik może na bieżąco sprawdzać swoje postępy w nauce.Napisany przez dr Pascale Michelon, badaczkę kognitywistyki na Uniwersytecie Waszyngtona i założycielkę The Memory Practice, firmy zajmującej się tematyką zdrowia i dobrej kondycji mózgu.

praca zbiorowa ISBN:9788327463326 - Książki - Podręczniki. Ćwiczenia i zadania - Podręczniki do edukacji przedszkolnej.

Pamięć operacyjna (STM) Drugim rodzajem pamięci jest z kolei pamięć operacyjna (STM- short term memory). Jest to tymczasowy magazyn: pamięta niewiele informacji przez kilka do kilkunastu sekund.

POWIĄZANE KSIĄŻKI