Potencjał pamięci

Potencjał pamięci - dr Pascale Michelon | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr Pascale Michelon
WYMIAR
12,39 MB
NAZWA PLIKU
Potencjał pamięci.pdf
ISBN
4984002226789

OPIS

Pełen prostych, lecz niezwykle pomysłowych ćwiczeń, poradnik POTENCJAŁ PAMIĘCI to program, który bawi i wciąga, a jednocześnie pomaga doskonalić pamięć, wystrzegać się chwilowych luk we wspomnieniach i rozwijać ogólny potencjał umysłowy.Poradnik oferuje szeroki wybór sprawdzonych technik, które pomagają zapamiętywać listy, daty urodzin i imiona oraz twarze, a także proste strategie zapobiegające zapominaniu.Zawiera testy na dzień dobry/do widzenia, dzięki którym czytelnik może na bieżąco sprawdzać swoje postępy w nauce.Napisany przez dr Pascale Michelon, badaczkę kognitywistyki na Uniwersytecie Waszyngtona i założycielkę The Memory Practice, firmy zajmującej się tematyką zdrowia i dobrej kondycji mózgu.

uniwersalny. 25 letnie doświadczenie ponad 500 tys.

Poradnik... O potencjale pamięci Jestem tutaj z nadzieją, że można zaczynać na nowo i własne życie uleczyć myśląc mocno o rzeczach poznanych, tak mocno, że miejsc i ludzi nie odejmie czas i wszystko będzie trwało prawdziwiej niż było. Cz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI