Migające światła Kto pomaga na wsi

Migające światła Kto pomaga na wsi - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Migające światła Kto pomaga na wsi.pdf
ISBN
5362327035696

OPIS

Dzięki tej wyjątkowej książeczce maluchy poznają pojazdy, które pracują w gospodarstwie, i usłyszą dźwięki, jakie wydają! Dzieci, słuchając historyjki, mogą naciskać przyciski i bawić się – przed nimi pełen wrażeń dzień na wsi!

Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Książeczki edukacyjne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej ... aksiazka.pl to tania księgarnia internetowa z szerokim wyborem literatury, podręczników i zabawek dostępnych w najniższych cenach. Dzięki tej wyjątkowej książeczce maluchy poznają pojazdy, które codziennie pracują na ulicach i placach budowy, i usłyszą dźwięki, jakie wydają! Dzieci, słuchając historyjki, mogą naciskać przyciski i bawić się - przed ... Książka Migające światła Kto pomaga w mieście 5 głośnych pojazdów, pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk. Publikacja jest pracą zbiorową .

Kto pomaga na wsi już od 29,00 zł - od 29,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Migające światła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI