Kolorowanki i łamigłówki dla cierpliwych

Kolorowanki i łamigłówki dla cierpliwych - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowanki i łamigłówki dla cierpliwych.pdf
ISBN
5481714941808

OPIS

Książki z tej serii to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają znajdowanie różnic, pokonywanie labiryntów oraz zagadki. Oprócz zadań do rozwiązania na kartach tych książek zamieszczono kolorowanki, dzięki nim będą mogły powstać wyjątkowe prace plastyczne. Rozwiązuj zadania, koloruj obrazki i dobrze się baw!

Cena: 6.99 zł EAN: 9788327473424 ISBN: 9788327473424 Ilość odwiedzin: 107 Opis produktu Ksiazki z tej serii to interesujaca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiaja znajdowanie róznic, pokonywanie labiryntów oraz zagadki. Oprócz zadan do rozwiazania na kartach tych ksiazek ... Kolorowanki i łamigłówki dla cierpliwych.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: Kolorowanki i łamigłówki dla cierpliwych Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI