Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lewis Carroll
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
Alicja w Krainie Czarów.pdf
ISBN
8266141413409

OPIS

Dowiedzcie się, jakie niezwykłe przygody przeżyła Alicja w Krainie Czarów!Seria pięknie zilustrowanych książek, bez których nie sposób sobie wyobrazić kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Uniwersalne opowieści – pełne wydarzeń, które poruszą każde serce, i zapierających dech w piersiach przygód – już od pokoleń inspirują czytelników na całym świecie.W tej serii: Mała księżniczka, Heidi, Małe kobietki, Alicja w Krainie Czarów, Zosia w tarapatach, Mały Książę, Wyspa skarbów, W 80 dni dookoła świata, Przypadki Robinsona Kruzoe, Trzej muszkieterowie, Biały Kieł, Zew krwi.

Charles Lutwidge Dodgson), brytyjski pisarz, matematyk i fotograf, duchowny (diakon) w Kościele anglikańskim. Powszechnie znany pod swym artystycznym pseudonimem, przede wszystkim jako autor Alicji w Krainie Czarów (opublikowanej w 1865 roku) oraz Alicji po drugiej stronie lustra (wydanej w 1871 roku). Kup ALICJA W KRAINIE CZARÓW w kategorii Antyki i Sztuka na Allegro.

Utwór możemy zaliczyć pod względem gatunku do bajki, dziecięcej literatury fantastycznej, ale także do satyry i alegorii. Regulamin wystawy „Alicja w Krainie Czarów - Ogród Świateł" Proudly Designed by Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i stale ją ulepszać, używamy plików cookie. Alicja mówi, że nie chce być w towarzystwie szalonych ludzi, Kot zapewnia ją, że także jest szalona, inaczej nie byłoby jej w Krainie Czarów. Informuje, że spotkają się później na meczu krokieta u Królowej. Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie A3D (2016) PL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI