Świąteczne wesołe wyszywanki

Świąteczne wesołe wyszywanki - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,84 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczne wesołe wyszywanki.pdf
ISBN
8077432185506

OPIS

Błyszczące dekoracje, wiszące gwiazdki, śliczne torebki na prezenty oraz renifer to tylko niektóre z cudownych świątecznych rzeczy, które znajdziesz w tej inspirujące książce. Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie szyłaś, proste instrukcje dokładnie, krok po kroku, pokażą, jak zrobić ściegi, jak dodać błyszczący cekin i lśniący koralik do dekoracji, kartek i prezentów.

Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Świąteczne wesołe wyszywanki. Książki » Dla dzieci 5 zł .

Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie szyłaś, proste instrukcje dokładnie, krok po kroku, pokażą, jak ... Błyszczące dekoracje, wiszące gwiazdki, śliczne torebki na prezenty oraz renifer to tylko niektóre z cudownych świątecznych rzeczy, które znajdziesz w tej inspirujące książce. Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie szyłaś, proste instrukcje dokładnie, krok po kroku, pokażą, jak zrobić ściegi, jak dodać błyszczący cekin i lśniący koralik do dekoracji, kartek i prezentów. Opis: Świąteczne wesołe wyszywanki .

POWIĄZANE KSIĄŻKI