Pierwsze słowa. Plansze z obrazkami

Pierwsze słowa. Plansze z obrazkami - Aino-Maija Metsola | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aino-Maija Metsola
WYMIAR
5,58 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze słowa. Plansze z obrazkami.pdf
ISBN
7380455278370

OPIS

Książka zawiera 10 kolorowych plansz edukacyjnych, dzięki którym dziecko pozna terminy dotyczące kolorów, liczb, kształtów, pór roku, środków transportu i przyrody. Wszystkie plansze można wyrwać i powiesić na ścianie lub oglądać i czytać jak książkę. W zapamiętaniu nowych słów pomogą pytania aktywizujące, sformułowane w taki sposób, by wzmocnić skojarzenia słowne. Proste i wyraźne, a przy tym subtelne ilustracje stworzyła, fińska graficzka Aino-Maija Metsola.

Plansze z obrazkami jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. PIERWSZE SŁOWA PLANSZE Z OBRAZKAMI to 10 dużych, kolorowych plansz, które można wyrwać lub przeglądać jak normalną książkę. Kartki można powiesić nad biurkiem, łóżkiem, potraktować jak plakaty do ozdobienia pokoju dziecka.

Kategoria: Język książki: polski. Rok wydania: 2017.

POWIĄZANE KSIĄŻKI