Kolędy i opowiadania na Boże Narodzenie. Magiczna pozytywka

Kolędy i opowiadania na Boże Narodzenie. Magiczna pozytywka - Michael Grieco (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Grieco (ilustr.)
WYMIAR
4,62 MB
NAZWA PLIKU
Kolędy i opowiadania na Boże Narodzenie. Magiczna pozytywka.pdf
ISBN
1895731571067

OPIS

"Kolędy i opowiadania na Boże Narodzenie" to jeden z czterech tytułów w serii z pozytywką. Jest to nietypowe i pod każdym względem piękne wydanie – śliczna metalowa puszka kryje 32 karty ze wspaniale ilustrowanymi bajkami i nakręcaną pozytywkę odgrywającą cichą melodię. Krótki tekst i spokojna muzyka sprawiają, że jest to znakomita propozycja na lekturę przed snem.W serii „Magiczna pozytywka”: Baśnie świata,Najpiękniejsze baśnie, Historyjki na dobranoc oraz „Kolędy i opowiadania na Boże Narodzenie”.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Krótki tekst i spokojna muzyka sprawiają, że jest to znakomita propozycja na lekturę przed snem.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Buy Koledy i opowiadania na Boze Narodzenie: Magiczna pozytywka by (ISBN: 9788378442202) from Amazon's Book Store.

POWIĄZANE KSIĄŻKI