Jest na farmie zwierząt sto...

Jest na farmie zwierząt sto... - Barbara Szymanek (red) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Szymanek (red)
WYMIAR
6,94 MB
NAZWA PLIKU
Jest na farmie zwierząt sto....pdf
ISBN
2266216356603

OPIS

Przeczytaj wierszyk o farmie pana Grzesia i posłuchaj nagranej muzyki! A może spróbujesz go zaśpiewać do melodii znanej angielskiej piosenki? Śliczne ilustracje umilą i słuchanie, i czytanie.W serii najmłodsi znajdą również książeczkę dźwiękową: "Nasz busik mknie..."

Zwierzęta wiejskie z odgłosami, kolorowymi rysunkami i przyjemną muzyką, to chwila relaksu... Informacje o JEST NA FARMIE ZWIERZĄT STO..., BARBARA SZYMANEK - 7491035175 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-08-17 - cena 12,43 zł Jest na farmie zwierząt sto...

Data zakończenia 2018-08-17 - cena 12,43 zł Jest na farmie zwierząt sto... - Barbara Szymanek - opis książki: Przeczytaj wierszyk o farmie pana Grzesiai posłuchaj nagranej muzyki A może spróbujesz go zaśpiewać do melodii znanej angielskiej piosenki Śliczne ilustracje umilą i słuchanie i czytanie. Sto tysięcy zwierząt spłonęło żywcem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI