Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi

Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi - Francesca Rossi (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesca Rossi (ilustr.)
WYMIAR
10,50 MB
NAZWA PLIKU
Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi.pdf
ISBN
5479301767922

OPIS

Jeśli pociągają cię sekrety morskich głębin, to ta książka na pewno cię zachwyci.Wraz z profesorem Aronnaxem, jego wiernym sługą Conseilem i żeglarzem Nedem Landem wejdź na pokład Nautilusa, dowodzonego przez tajemniczego kapitana Nemo.Przemierzysz morza i oceany, weźmiesz udział w podwodnych łowach i stoczysz walkę z gigantyczną kałamarnicą.Przed tobą zapierająca dech w piersiach przygoda!

Wyobraź sobie podmorską podróż w XIX wieku! Wyrusz na wyprawę z tajemniczym kapitanem Nemo i przekonaj się, jak wielka jest siła imaginacji. Mistrzowskie wizjonerstwo Juliusza Verne'a, uważanego za prekursora współczesnej fantastyki naukowej, powraca, by zachwycać niebywałymi tajemnicami ... i „Cristobal Colon" widziały go na dwóch punktach, o siedemset mil morskich od siebie oddalonych.

Skała uciekająca. Jules Verne: Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi. Vingt Mille Lieues Sous Les Mers: Tour du Monde Sous Marin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI