Wyspa skarbów

Wyspa skarbów - Robert Louis Stevenson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Louis Stevenson
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa skarbów.pdf
ISBN
4242074855732

OPIS

Klasyczna powieść przygodowa o losach piratów poszukujących ukrytego skarbu. To z tej ogromnie popularnej książki pochodzi większość znanych dzisiaj wyobrażeń i mitów o piratach, w tym modelowa chyba postać kucharza okrętowego z drewniana nogą. Ta książka to po prostu klasyka, którą trzeba znać, obowiązkowa dla fanów przygód, piratów i zakopanych skrzyń. Publikacja stała się wzorcem dla współczesnych filmów i książek o morskich rabusiach. Wyspa skarbów to nie tylko książka o piratach, także o tajemnej wyspie, na której ukryty jest skarb. Jest zakamuflowany pirat John Silver, jest młody Jim Hawkins, który dopiero uczy się życia. I jest niesamowita przygoda, która wciąga do lektury młodych czytelników po dziś dzień.

Nadzór pedagogiczny nad Poradnią sprawuje Kuratorium Oświaty. Przedszkolna „Wyspa Skarbów" to wyjątkowe miejsce dla Państwa dzieci. Przedszkole tworzone jest przez grupę specjalistów, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Niepubliczne Przedszkole Wyspa Skarbów.

14 km² powierzchni. Są to głównie równiny zajęte przez nieużytki, pastwiska i plantacje trzciny. Wyspa Skarbow ceny ofert już od 3,49 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI