Ulysses Moore. Tom 4. Wyspa Masek (książka audio)

Ulysses Moore. Tom 4. Wyspa Masek (książka audio) - Pierdomenico Baccalario | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierdomenico Baccalario
WYMIAR
4,28 MB
NAZWA PLIKU
Ulysses Moore. Tom 4. Wyspa Masek (książka audio).pdf
ISBN
3242911002072

OPIS

Jason, Julia i Rick są gotowi do kolejnej podróży: Peter Dedalus, jedyny człowiek, który może im pomóc w odnalezieniu Pierwszego Klucza, przekroczył Wrota Czasu i ukrywa się w osiemnastowiecznej Wenecji. perfidna Obliwia Newton jest już na jego tropie, więc dzieci muszą działać szybko - trzeba odnaleźć tajemniczego Czarnego Gondoliera i trafić na Wyspę masek, o której nikt nie słyszał...Powieść czyta: Jerzy ZelnikCzas trwania: 5 godzin 26 minut.

Tom 11. Ogród Popiołu (książka audio) Pierdomenico Baccalario Jason, Julia i Rick są gotowi do kolejnej podróży: Peter Dedalus, jedyny człowiek, który może im pomóc w odnalezieniu Pierwszego Klucza, przekroczył Wrota Czasu i ukrywa się w osiemnastowiecznej Wenecji.

Napisz recenzję o produkcie: Ulysses Moore. Tom 4.

POWIĄZANE KSIĄŻKI