Świąteczne opowiadania

Świąteczne opowiadania - Krzysztof M. Wiśniewski (tłum.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof M. Wiśniewski (tłum.)
WYMIAR
6,85 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczne opowiadania.pdf
ISBN
7967939203603

OPIS

Czujesz magię świat? Otwórz tę książkę i wprowadź się w bożonarodzeniowy klimat, czytając „Opowieść wigilijną”, „”Dziadka do orzechów” lub piękną opowieść o Gerdzie i Kaju z „Królowej Śniegu”. Ten prześlicznie ilustrowany zbiór baśni, ukazał się w trzech atrakcyjnych wersjach okładki.W tej serii ukazały się: Najpiękniejsze opowiadania dla dziewczynek, Najpiękniejsze opowiadania dla chłopców, Ilustrowane bajki o zwierzętach, Ilustrowane bajki świata.

Są to dzieła zarówno znanych autorów, jak i pisarzy mniej popularnych, często wręcz zapomnianych, nieznanych nawet koneserom kryminału, co będzie miłą niespodzianką dla obytych w temacie. To idealna lektura na długie zimowe wieczory, dla osób ... Tania Książka - Świąteczny układ.

To idealna lektura na długie zimowe wieczory, dla osób ... Tania Książka - Świąteczny układ. Opowiadania prezentuje cztery niezależne od siebie historie nieznających się nawzajem bohaterów, których jednak łączy jedna ważna cecha, a mianowicie - podczas Świąt Bożego Narodzenia los sprezentował im szansę na miłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI