Niezawodne przepisy na każde przyjęcie!

Niezawodne przepisy na każde przyjęcie! - Vincent Amiel | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vincent Amiel
WYMIAR
8,14 MB
NAZWA PLIKU
Niezawodne przepisy na każde przyjęcie!.pdf
ISBN
9592526702883

OPIS

Od tej pory przyjęcia rodzinne i dla znajomych staną się prawdziwą przyjemnością!W tej książce znajdziesz proste przepisy na dania wytrawne oraz słodkie, niezawodne, smaczne i na każdą kieszeń! Od przepisów klasycznych po bardziej oryginalne, od foie gras po buche de noel, ciasto bożonarodzeniowe, którego nie może zabraknąć na święta. Potrzebne składniki są łatwo dostępne, potrawy nie wymagają dużo czasu, a ich przygotowanie oparte jest na niewielu etapach pracy. To wszystko sprawi, że od dzisiaj będziesz korzystać z naszej książki, by zadziwić swoich gości!

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów. Niezawodne przepisy na każde przyjęcie! - Amiel Vincent - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI