Mensa The High IQ Society. Testy matematyczne

Mensa The High IQ Society. Testy matematyczne - Tim Dedopulos | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tim Dedopulos
WYMIAR
6,83 MB
NAZWA PLIKU
Mensa The High IQ Society. Testy matematyczne.pdf
ISBN
9593861202030

OPIS

W tej książce znajdziesz 150 tekstów matematycznych stworzonych przez członków stowarzyszenia MENSA.Zafunduj swojemu mózgowi kompletny trening! Pomoże ci w tym ta książka, zawierająca rozmaite na rozpoznawanie wzorców, a także zagadki liczbowe i łamigłówki logiczne. Nie brakuje również wskazówek, które pomogą Ci przeanalizować każde rozwiązanie i uzyskać jak najlepszy wynik.

Mensa The High IQ Society. Testy na inteligencję ... Szczegóły: Mensa The High IQ Society.

nr kat.: 1349984 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub -45% na trzeci produkt lub-25% na drugi produkt ... Kup teraz na Allegro.pl za 16,99 zł - MENSA THE HIGH IQ SOCIETY. TESTY MATEMATYCZNE - Ti z miasta Konin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI