Mensa The High IQ Society. Nowe łamigłówki

Mensa The High IQ Society. Nowe łamigłówki - Tim Dedopulos | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tim Dedopulos
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Mensa The High IQ Society. Nowe łamigłówki.pdf
ISBN
4217708641840

OPIS

W tej książce znajdziesz ponad 200 tekstów matematycznych stworzonych przez członków stowarzyszenia MENSA.Zafunduj swojemu mózgowi kompletny trening! Pomoże ci w tym ta książka, zawierająca rozmaite na rozpoznawanie wzorców, a także zagadki liczbowe i łamigłówki logiczne. Nie brakuje również wskazówek, które pomogą Ci przeanalizować każde rozwiązanie i uzyskać jak najlepszy wynik.

Nowe łamigłówki już od 13,42 zł - od 13,42 zł, porównanie cen w 18 sklepach. Zobacz inne Hobby, rozrywka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Mensa The High IQ Society.

Nowe łamigłówki - W tej książce znajdziesz ponad 200 tekstów matematycznych stworzonych przez członków stowarzyszenia MENSA. Zafunduj swojemu mózgowi kompletny trening! Pomoże ci w tym ta książka, zawierająca rozmaite na...

POWIĄZANE KSIĄŻKI