Czarnoksiężnik z Krainy Oz

Czarnoksiężnik z Krainy Oz - Melanie Joyce | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melanie Joyce
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Czarnoksiężnik z Krainy Oz.pdf
ISBN
8394447276148

OPIS

Niezwykła adaptacja klasycznej opowieści L. Franca Bauma. Ruszaj drogą wybrukowaną żółtą kostką do magicznego Szmaragdowego Grodu… Przenieś się z Dorotką i jej ukochanym psem Toto do Krainy Oz, w której mieszkają: niemądry Strach na Wróble, Blaszany Drwal, Tchórzliwy Lew oraz potężny czarnoksiężnik Oz, i wraz z bohaterami tej wzruszającej opowieści przeżywaj niezwykłe przygody.Przeczytaj inne fascynujące opowieści:Księga dżungli, Wyspa skarbów, Alicja w Krainie Czarów

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Czarnoksiężnik z Krainy Oz każdemu z nas przypomina czasy dzieciństwa. Czytając tę książkę mogłam raz jeszcze poczuć beztroskę i magiczny świat Dorotki z Kansas.

W ramach tego samego projektu powstanie serial telewizyjny ... „Czarnoksiężnik z Oz" był w 1939 roku, kiedy wchodził na amerykańskie ekrany, ogromnym wydarzeniem, ale później, w trakcie kolejnych dekad, stał się prawdziwym kulturowym fenomenem, większym niż „Harry Potter", „Zmierzch" oraz „Igrzyska śmierci" razem wzięte. "Czarnoksiężnik z Krainy Oz", będąc pierwszym utworem fantasy w amerykańskiej literaturze dziecięcej, stał się ważnym elementem jej rozwoju. To klasyka światowej literatury dla dzieci. Czarnoksiężnik z krainy Oz jest powieścią przygodową amerykańskiego pisarza Lymana Franka Bauma należącą do ścisłego kanonu literatury dziecięcej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI