Barbie The Icon

Barbie The Icon - Massimiliano Capella | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Massimiliano Capella
WYMIAR
7,69 MB
NAZWA PLIKU
Barbie The Icon.pdf
ISBN
7491682114710

OPIS

Barbie to MODA. Barbie to SZTUKA. Barbie to STYL. Barbie jest symbolem wyemancypowanej kobiety, z którą mogą się utożsamiać mieszkanki różnych krajów i przedstawicielki różnych kręgów kulturowych. Mimo że narodziła się w roku 1959, wciąż jest młoda, otwarta na nowe wyzwania, a jej garderoba oraz wygląd nieustannie się zmieniają. Barbie to prawdziwa IKONA POPKULTURY – kreuje trendy i jest twórczą inspiracją dla rzeszy artystów.To wysmakowane graficznie, bogate w fakty i zdjęcia kompendium wiedzy o najsłynniejszej lalce na świecie zachwyci wszystkie jej fanki – małe i duże.

Przeczytaj recenzję Barbie the Icon. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Barbie.

Yli 400 nukkea esittelevä näyttely on elämys niin historian ja mielikuvitusmaailman kuin muodin ja pop-kulttuurin ystävälle. Suositussa näyttelyssä ruuhkaa viimeisellä viikolla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI