Angielski dla samouków (książka + CD)

Angielski dla samouków (książka + CD) - Iva Dostalova | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iva Dostalova
WYMIAR
12,34 MB
NAZWA PLIKU
Angielski dla samouków (książka + CD).pdf
ISBN
5423989532072

OPIS

Angielski dla samouków jest podręcznikiem dla każdego, kto chciałby nauczyć się języka angielskiego. Zapoznaje z podstawami angielskiej gramatyki, zasobem słownictwa i uczy właściwego używania języka. Podręcznik ten, przeznaczony dla dorosłego samouka na poziomie początkującym, może być wykorzystywany również podczas lekcji z nauczycielem.Książka jest praktycznym przewodnikiem po życiu codziennym. W każdej lekcji prezentowane są rzeczywiste sytuacje wraz z odpowiednim zasobem słownictwa. Podręcznik uwzględnia potrzeby samouków. Celem każdej lekcji jest motywowanie uczących się poprzez pokazanie tego, co mogą osiągnąć.Książka prezentuje nowe podejście do nauki języka, oferuje humor i powtórki. Jest znakomita bez względu na to, gdzie i z kim się uczycie.Do podręcznika dołączono płytę CD/MP3, na której znajdują się nagrania wszystkich tekstów oznaczonych w książce odpowiednim symbolem.

Książka jest praktycznym ... Angielski dla samouków (książka CD) x. Stan książek.

Przeczytaj recenzję Angielski dla samouków + CD. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Angielski dla samouków (książka + CD) Nauka angielskiego już od 10,20 zł - od 10,20 zł, porównanie cen w 8 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI