W dżungli! Poszukaj i znajdź. Książeczka malucha

W dżungli! Poszukaj i znajdź. Książeczka malucha - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,31 MB
NAZWA PLIKU
W dżungli! Poszukaj i znajdź. Książeczka malucha.pdf
ISBN
9686512819702

OPIS

Wybierz się do dżungli z tukanem Armandem.Widzisz dużego słonia? A małpki huśtające się na lianach?Oto piękne, pełne szczegółów obrazki. Znajdź wszystkie detale i cieszcie się razem z dzieckiem z pierwszych odkryć.W tej serii: W gospodarstwie, Nad morzem, W parku, W krainie Świętego Mikołaja, W dżungli, Pora spać, W domu, W ZOO, W lesie, W żłobku, W drogę.

Zwycięzca zostanie wylosowany przez mojego syna. Mam nadzieję, że uda mu się wylosować tylko 1 osobę i przy okazji nie zjeść kartki w wylosowanym nazwiskiem! Kup poszukaj i znajdź w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Poszukaj i znajdź. Książeczka malucha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI