Niezbędnik nastolatka. Dziennik

Niezbędnik nastolatka. Dziennik - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
Niezbędnik nastolatka. Dziennik.pdf
ISBN
4937314494769

OPIS

Niezbędnik nastolatka. Dziennik to fantastyczna okazja do utrwalenia przemijającego czasu. Zawartość książki obejmuje czas przełomu roku 2017 i 2018 zgodnie z kalendarzem szkolnym. Każda nastolatka opisze więc swoje przeżycia, przygody znajomych i przyjaciół zarówno wakacyjnych jak i tych, z którymi kontaktuje się w ciągu roku szkolnego. Jest to nietypowy dziennik, bowiem dzięki formule kalendarzowej – pełnej zabawnych komentarzy do rzeczywistości – oraz bardzo nowoczesnej formule graficznej – może stanowić zarówno notes jak i pamiątkę na przyszłość.Seria NIEZBĘDNIK NASTOLATKA to dwie książki na luzie: DZIENNIK I WPISOWNIK, które są świetną pozycją dla każdego nastolatka. Doskonałe na krótką przerwę i długi weekend czy wakacje. Gwarantują dobrą zabawę, niczym nieograniczony wybuch nastoletniej kreatywności i wzmocnienie młodzieńczych przyjaźni.

Będziemy go realizować w ramach programu PO WER - Ponadnarodowa Mobilność Uczniów. Sprawdź niskie ceny i kup Dziennik nastolatki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Niezbędnik nastolatka. Wpisownik | | PAPIERNICZE \ Notatniki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Książka Niezbędnik dziewczyny autorstwa Stride , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Gwarantują dobrą zabawę, niczym nieograniczony wybuch nastoletniej kreatywności i wzmocnienie młodzieńczych przyjaźni. Książka Niezbędnik nastolatka. Dziennik - Praca zbiorowa Niezbędnik nastolatka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI