Matematyka na 6 Ile to jest?

Matematyka na 6 Ile to jest? - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,77 MB
NAZWA PLIKU
Matematyka na 6 Ile to jest?.pdf
ISBN
2620255618214

OPIS

Czy dodawanie liczb sprawia ci trudność? A może nie lubisz odejmowania?Ta interaktywna książce edukacyjna pomoże temu zaradzić. Odpowiadaj na pytania, licz i używaj ścieralnego pisaka do zaznaczenia swoich odpowiedzi, a potem baw się, przesuwając okienka, aby sprawdzić, czy miałeś rację. Możesz też samodzielnie ćwiczyć pisanie cyferek w specjalnie przeznaczonych do tego celu miejscach w książce.

z o.o.. Sprawdź i kup teraz w merlin.pl Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.

Więc według matematyki, która tu jest prawidłowa, powiedzenie jeden raz więcej oznacza coś razy jeden, czyli jest brak zwielokrotnienia a więcej, jest zaprzeczeniem, tak na prawdę. Ile wynosi suma miar kątów w trójkącie?, Ile wynosi suma miar kątów w czworokącie?, Czym się różni koło od okręgu?, Co to jest promień?, Co to jest średnica?, Co to jest cięciwa?, Czy trójkąt prostokątny może być równoramienny?, Czy trójkąt prostokątny może być równoramienny?, Ile stopni ma kąt prosty?, Ile stopni ma kąt ostry?, Bok kwadratu ma 5cm. Matematyka na 6 Ile to jest? - Matematyka na 6 Ile to jest? - 22 257 12 00; Kliknij i dzwoń ... Czy dodawanie liczb sprawia ci trudność? A może nie lubisz odejmowania? Ta interaktywna książce edukacyjna pomoże temu zaradzić. Odpowiadaj na pytania, licz i używaj ścieralnego pisaka do zaznaczenia swoich odpowiedzi, a potem baw się, przesuwając okienka, aby sprawdzić, czy miałeś rację.

POWIĄZANE KSIĄŻKI