Matematyka na 6 Ile to jest?

Matematyka na 6 Ile to jest? - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Matematyka na 6 Ile to jest?.pdf
ISBN
2626132645880

OPIS

Czy dodawanie liczb sprawia ci trudność? A może nie lubisz odejmowania?Ta interaktywna książce edukacyjna pomoże temu zaradzić. Odpowiadaj na pytania, licz i używaj ścieralnego pisaka do zaznaczenia swoich odpowiedzi, a potem baw się, przesuwając okienka, aby sprawdzić, czy miałeś rację. Możesz też samodzielnie ćwiczyć pisanie cyferek w specjalnie przeznaczonych do tego celu miejscach w książce.

Możesz też samodzielnie ćwiczyć ... Matematyka na 6. Ile to jest? jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Matematyka na 6 Ile to jest? Matematyka na 6 Ile to jest? Dodaj recenzję: Kod: 5508982; Producent: Olesiejuk; Dostępność: Brak ... Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.

Ile to jest?. Czy dodawanie liczb sprawia ci trudność? A może nie lubisz odejmowania? Ta interaktywna książce edukacyjna pomoże temu zaradzić. W celu przechowywania wybranej pozycji wybierz jeden ze schowków z listy powyżej, lub utwórz nowy schowek korzystając z formularza poniżej Informacje o Matematyka na 6 Ile to jest? praca zbiorowa - 7545425297 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI