Małe i duże pytania Zygzaka

Małe i duże pytania Zygzaka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Małe i duże pytania Zygzaka.pdf
ISBN
3624818292642

OPIS

Dlaczego trzeba myć zęby i nie należy dłubać w nosie? Skąd się biorą fale na morzu? Jak się buduje dom? Dlaczego koty pokazują pazury? Czemu z drzew spadają liście?To pytania, które zadaje Zygzak – niezwykle dociekliwy bohater. Dzięki tej książce dzieci poznają wiele ciekawych informacji o otaczającym ich świecie. Przystępnie opracowane wyjaśnienia pozwolą połączyć naukę z zabawą. Książka dla dzieci od 4. roku życia.

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Małe i duże pytania Zygzaka / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 24,93 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Dlaczego trzeba myć zęby i nie należy dłubać w nosie? Skąd się biorą fale na morzu? Jak się buduje dom? Dlaczego koty pokazują pazury? Czemu z drzew spadają liście? To pytania, które zadaje Zygzak niezwykle dociekliwy bohater. Dzięki tej ksi Sprawdź niskie ceny i kup Małe i duże pytania Zygzaka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Szczegóły: Małe i duże pytania Zygzaka - praca zbiorowa.

Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Małe i duże pytania Zygzaka zbiorowa praca. Olesiejuk Małe i duże pytania Zygzaka zbiorowa praca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI