Encyklopedia juniora

Encyklopedia juniora - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,38 MB
NAZWA PLIKU
Encyklopedia juniora.pdf
ISBN
7186997832875

OPIS

Ta pięknie wydana encyklopedia wypełniona jest ciekawostkami, ilustracjami i zdjęciami. Przedstawia zagadnienia z wielu dziedzin. Można w niej znaleźć informacje na temat m.in. kosmosu, ssaków, ptaków, a także starożytnego Egiptu i Rzymu. Z pewnością rozbudzi w dziecku zamiłowanie do wiedzy!

kosmosu, ssaków, ptaków, a także ... Oddajemy w Wasze ręce książeczkę edukacyjną, która pomoże wam odkrywać świat. Zagadki, quizy, krzyżówki i kolorowanki - wszystko to sprawi, że dzięki zabawie poznacie litery, cyfry oraz dowiecie się wielu ciekawych rzeczy z różnych dziedzin. Encyklopedia juniora.

Z pewnością rozbudzi w dziecku zamiłowanie do wiedzy! Encyklopedia juniora - opis produktu: Oryginalna propozycja książki niebędąca ani brykiem podręcznika szkolnego, ani dziecięcą wersją "dorosłej" encyklopedii alfabetycznej. Zawiera informacje z zakresu nauk przyrodniczych - głównie fizyki i biologii - ułożone działowo i przedstawiające bardzo obrazowo podstawowe pojęcia i ... Encyklopedia juniora .

POWIĄZANE KSIĄŻKI