Czytam sam. Śpiąca Królewna. Książka z naklejkami

Czytam sam. Śpiąca Królewna. Książka z naklejkami - Roberta Zilio | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Zilio
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Czytam sam. Śpiąca Królewna. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
1107204381973

OPIS

Bajki z tej serii zostały przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!”W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko zechcą.W serii m.in.:Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Trzy małe świnki, Królowa Śniegu, Pinokio, Czerwony Kapturek, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Śpiąca Królewna.

Śpiąca Królewna Książka z naklejkami / Roberta Zilio, Olesiejuk, 7,35 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Czytam sam. Śpiąca Królewna.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Bajki z tej serii zostały przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!" W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko ... Bajki z tej serii zostały przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania.Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, Bajki z tej serii zostały przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI