Czas na bajkę. Złotowłosa i trzy niedźwiadki

Czas na bajkę. Złotowłosa i trzy niedźwiadki - Rosie Butcher (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rosie Butcher (ilustr.)
WYMIAR
5,95 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę. Złotowłosa i trzy niedźwiadki.pdf
ISBN
6832794576104

OPIS

Jeśli chcesz wiedzieć, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Złotowłosa i trzy niedźwiadki, Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli chcesz wiedzieć, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni. Jeśli chcesz wiedzieć, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników.

Cena Jeśli chcesz wiedzieć, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni. Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI