Czas na bajkę: Słoniątko

Czas na bajkę: Słoniątko - Laura Watson (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Watson (ilustr.)
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę: Słoniątko.pdf
ISBN
7340117076689

OPIS

Jeśli chcesz wiedzieć, co się przydarzyło ciekawskiemu słoniątku, sięgnij po tę adaptację pouczającej opowiastki Rudyarda Kiplinga.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników.Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Słoniątko, Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli chcesz wiedzieć, co się przydarzyło ciekawskiemu słoniątku, sięgnij po tę adaptację pouczającej opowiastki Rudyarda Kiplinga. Kup teraz na Allegro.pl za 2,99 zł - Czas na bajkę.

Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Bajki, baśnie, legendy - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Jeśli chcesz wiedzieć, co się przydarzyło ciekawskiemu słoniątku, sięgnij po tę adaptację pouczającej opowiastki Rudyarda Kiplinga. Ta seria z bajecznie kolorowymi ilust Czas na bajkę: Słoniątko ×-+ ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI