Czas na bajkę: Słoniątko

Czas na bajkę: Słoniątko - Laura Watson (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Watson (ilustr.)
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę: Słoniątko.pdf
ISBN
6115161253997

OPIS

Jeśli chcesz wiedzieć, co się przydarzyło ciekawskiemu słoniątku, sięgnij po tę adaptację pouczającej opowiastki Rudyarda Kiplinga.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników.Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Na skróty Aktualności Klub MediaMarkt Strefa Klienta Dla Firm Leasing Karty Podarunkowe Tax free Ogólne warunki umowy sprzedaży Polityka prywatności Polityka Prywatności Cookies Regulamin sklepu internetowego Fałszywe promocje ... Czas na bajkę. Słoniątko już od 3,49 zł - od 3,49 zł, porównanie cen w 6 sklepach.

Słoniątko - Laura Watson (ilustr.) Jeśli chcesz wiedzieć, co się przydarzyło ciekawskiemu słoniątku, sięgnij po tę adaptację pouczającej opowiastki Rudyarda Kiplinga.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci... Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Bajki, baśnie, legendy - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Jeśli chcesz wiedzieć, co się przydarzyło ciekawskiemu słoniątku, sięgnij po tę adaptację pouczającej opowiastki Rudyarda Kiplinga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI