Czas na bajkę: Mysz miejska i mysz wiejska

Czas na bajkę: Mysz miejska i mysz wiejska - Andy Rowland (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andy Rowland (ilustr.)
WYMIAR
12,97 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę: Mysz miejska i mysz wiejska.pdf
ISBN
3054220350845

OPIS

Jeśli chcesz wiedzieć, jak się skończyła wizyta pewnej wiejskiej myszy u kuzynki w mieście, sięgnij po tę adaptację pouczającej bajki.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Mysz miejska i mysz wiejska (Andy Rowland Ilustr). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jeśli chcesz wiedzieć, jak się skończyła wizyta pewnej wiejskiej myszy u kuzynki w mieście, sięgnij po tę adaptację pouczającej bajki.

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem. Tylko w Nokaut.pl galerie dane techniczne opinie ★ Książki dla dzieci ★ Tylko u nas ★ Najtaniej na rynku ★ Kup już teraz ★ wydawnictwo miejskie w kategorii Książki dla dzieci (od Czas na bajkę. Nie ma jak w domu - inscenizacja na podstawie bajki Ezopa "Mysz wiejska i mysz miejska" Postacie występujące w inscenizacji: mysz o imieniu Filip(postać ubrana w spodnie ogrodniczki, kapelusz słomkowy, trzyma konewkę, grabki), mysz o imieniu Hugon (postać ubrana w garnitur, lakierowane pantofle), dwa koty( postacie ubrane na czarno). Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI