Czas na bajkę Czerwony Kapturek

Czas na bajkę Czerwony Kapturek - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,82 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Czerwony Kapturek.pdf
ISBN
8625115903646

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Czas na bajkę: Żółw i zając . Czas na bajkę. Czerwony Kapturek Jeśli chcesz poznać historię rezolutnej dziewczynki, która pewnego dnia wybrała się do chorej babci, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Kup teraz na Allegro.pl za 5,99 zł - KSIĄŻKA Czas na bajkę.

Ma dobre serce. Czas na bajkę. Czerwony Kapturek | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Baśnie i bajki \ Bajki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek To ja zwę się tak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI