24 opowieści w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Pierwsza gwiazdka

24 opowieści w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Pierwsza gwiazdka - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
24 opowieści w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Pierwsza gwiazdka.pdf
ISBN
6905306480560

OPIS

Zbiory krótkich historyjek i rymowanek dla najmłodszych dzieci (3/6 lat), które niecierpliwie czekają na Boże Narodzenie. Ciepłe, pogodne i zabawne opowiastki do czytania przed zaśnięciem każdego z 24 dni adwentu zostały uzupełnione pięknymi ilustracjami, które otwierają przedmaluchami świat marzeń.

Zbiory krótkich historyjek i rymowanek dla najmłodszych dzieci (3-6 lat), które niecierpliwie czekają na Boże Narodzenie. Ciepłe, pogodne i zabawne opowiastki do czytania przed zaśnięciem każdego z 24 dni adwentu zostały uzupełnione pięknymi ilustracjami, które otwierają przed maluchami świat marzeń. Informacje o PIERWSZA GWIAZDKA.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Szczegóły: 24 opowieści w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Pierwsza gwiazdka - Olivier Dupin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI