Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu

Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,87 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu.pdf
ISBN
9621484351671

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Księżniczka na ziarnku grochu - Praca zbiorowa. Zabawki, Dla dzieci.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Czas na bajkę. Księżniczka na ziarnku grochu Jeśli chcesz poznać historię Księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Czas na bajkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI