Czas na bajkę Kot w butach

Czas na bajkę Kot w butach - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,2 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Kot w butach.pdf
ISBN
8528180627973

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Kot w butach . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: Czas na bajkę Kot w butach Twoja ocena.

Potrafi mówić i zachowuje się jak człowiek. Towarzyszy młynarczykowi, gdy ten zostaje wypędzony z rodzinnego domu. Czas na bajkę Kot w butach Wydawca / Publisher: Olesiejuk Rok wydania / Year published: 2019 Rodzaj oprawy / Cover type: Miękka Wymiary / Size: 26.0x26.

POWIĄZANE KSIĄŻKI