Baw się z bohaterami baśni! Piotruś Pan i Dzwoneczek

Baw się z bohaterami baśni! Piotruś Pan i Dzwoneczek - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
Baw się z bohaterami baśni! Piotruś Pan i Dzwoneczek.pdf
ISBN
6834398409748

OPIS

Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami. W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijające logiczne myślenie.Zgaduj, naklejaj i baw się!

Zgaduj, naklejaj i baw się! Zgaduj, naklejaj i baw się! Książka Piotruś Pan i Dzwoneczek Baw się z bohaterami baśni!, pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk. Publikacja jest pracą zbiorową .

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami.W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijające logiczne ... Piotruś Pan (ang.

POWIĄZANE KSIĄŻKI