Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki

Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,73 MB
NAZWA PLIKU
Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki.pdf
ISBN
2874591822921

OPIS

Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami. W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijające logiczne myślenie.Zgaduj, naklejaj i baw się!

Zgaduj, naklejaj i baw się! Informacje o BAW SIĘ Z BOHATERAMI BAŚNI! TRZY MAŁE ŚWINKI - 7187395695 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-04-09 - cena 19,71 zł Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Edukacyjne \ Gry i zabawy | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek aksiazka.pl to tania księgarnia internetowa z szerokim wyborem literatury, podręczników i zabawek dostępnych w najniższych cenach. Trzy małe świnki Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami.

Mały domek z patyków w końcu nie wytrzymał i rozsypał się, a wilk zjadł małą świnkę. Audiobook - Trzy małe świnki - Magdalena Kuczyńska. Pobierz 'Trzy małe świnki' w formacie mp3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI