Baw się z bohaterami baśni! Królewna Śnieżka

Baw się z bohaterami baśni! Królewna Śnieżka - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,16 MB
NAZWA PLIKU
Baw się z bohaterami baśni! Królewna Śnieżka.pdf
ISBN
8586110476084

OPIS

Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami. W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijające logiczne myślenie.Zgaduj, naklejaj i baw się!

Na śnieg poleciały trzy krople krwi. A ponieważ czerwień pięknie wyglądała na białym śniegu, pomyślała sobie: Chciałabym ... Data ukazania się w księgarni: 05.07.2017 Zamów przez telefon : ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 1809385 14,60 zł [OUTLET] Baw się z bohaterami baśni! Królewna Śnieżka ; Skip to the end of the images gallery.

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. SCENARIUSZ ZAJĘCIA OTWARTEGO DLA RODZICÓW Z GRUPY ,,DELFINKI" Temat: ,,Razem z bohaterami bajki Królewna Śnieżka".

POWIĄZANE KSIĄŻKI