Baw się z bohaterami baśni! Kopciuszek

Baw się z bohaterami baśni! Kopciuszek - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,98 MB
NAZWA PLIKU
Baw się z bohaterami baśni! Kopciuszek.pdf
ISBN
1103598820421

OPIS

Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami. W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijające logiczne myślenie.Zgaduj, naklejaj i baw się!

Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów. Cieszyła się z tego, co ma i nie troszczyła się o bogactwo. Pojawia się zawsze, gdy Kopciuszek jej potrzebuje.

Wchodzi macocha, (kłania się), wdowiec(kłania się), córki, Kopciuszek. Baw się z bohaterami baśni! Kopciuszek, praca zbiorowa - Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami. W każdej ks Baw się z bohaterami baśni! Czerwony Kapturek Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami.W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące... Kopciuszek wystąpiła gościnnie w swojej nowej sukni w filmie "Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka ".

POWIĄZANE KSIĄŻKI