Zwierzęta egzotyczne. Naklejam i koloruję

Zwierzęta egzotyczne. Naklejam i koloruję - Aleksander Małecki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Małecki
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta egzotyczne. Naklejam i koloruję.pdf
ISBN
2357177953276

OPIS

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.W serii znajdują się tytuły: Flagi świata, Flagi Europy, Piłka nożna, Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki,Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .

Pamiętajcie ! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy Zwierzęta egzotyczne, Naklejam i koloruję Zwierzęta egzotyczne, Naklejam i koloruję Aleksander Małecki 0 ocen Wydawnictwo: OLESIEJUK. Kategoria: Dla dzieci.

Oceń ten produkt jako pierwszy. Autor: Aleksander Małecki; Kategorie: Książki / dla dzieci / gry i zabawy / książki z naklejkami Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI