W lesie. Naklejam i koloruję

W lesie. Naklejam i koloruję - Aleksander Małecki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Małecki
WYMIAR
9,96 MB
NAZWA PLIKU
W lesie. Naklejam i koloruję.pdf
ISBN
9509198976828

OPIS

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.W serii znajdują się tytuły: Flagi świata, Flagi Europy, Piłka nożna, Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki,Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .

Flagi świata autorstwa Małecki Aleksander , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Naklejam i koloruję.

W lesie Naklejam i koloruję 320 kolorowe naklejki Olesiejuk. Rok wydania: 2015; Informacje o NAKLEJAM I KOLORUJĘ - W LESIE, ALEKSANDER MAŁECKI - 6887318773 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI