Ulysses Moore. Tom 8. Mistrz piorunów

Ulysses Moore. Tom 8. Mistrz piorunów - Pierdomenico Baccalario | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierdomenico Baccalario
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Ulysses Moore. Tom 8. Mistrz piorunów.pdf
ISBN
8999355605888

OPIS

To jest ósmy tom niezwykłej sagi Ulyssesa Moore'a.Anita, Rick i Jason wyruszają w tajemnicy na poszukiwanie Kraju, który umiera. Tymczasem w Kilmore Cove Julia musi szybko odnaleźć egzemplarz książki Morice'a Moreau, żeby móc porozumieć się z przyjaciółmi i przyjść im z pomocą. Anita, Rick i Jason rzeczywiście znaleźli się w tarapatach. Podpalacze i ich szef, Malariusz Wojnicz, chcą zniszczyć miasteczko zwane Krajem, który umiera, posługując się swoją najgroźniejszą bronią, ogniem.Dzieci ścigają się z czasem, żeby ocalić miasteczko i jego ostatnią mieszkankę oraz odkryć ostatecznie tajemnicę Wrót Czasu.

Tymczasem w Kilmore Cove Julia musi szybko odnaleźć egzemplarz zeszytu Morice'a Moreau, żeby móc się porozumieć z przyjaciółmi i przyjść im z pomocą. Anita, Rick i Jason rzeczywiście są w tarapatach. Baccalario Pierdomenico - Ulysses Moore Tom 08 Mistrz Piorunów Audiobook PL Opis:Anita, Rick i Jason wyruszaja w sekrecie na poszukiwanie Kraju, który umiera.

Baccalario Pierdomenico Książki | okładka twarda. Tom 8. Mistrz piorunów autorstwa Pierdomenico Baccalario Darmowa wysyłka Super cena 13.99 Sprawdź w księgarni Literia.pl! To jest ósmy tom niezwykłej sagi Ulyssesa Moore'a.

POWIĄZANE KSIĄŻKI